Duben v ZŠS II.

Měsíc duben byl ve třídě ZŠS II. ve znamení přírody. Povídali jsme si o jarních květinách a učili se je poznávat. Některé jsme si také vyrobili. Chodili jsme na procházky a také jsme si udržovali kondici v tělocvičně. Společně jsme si vyprávěli, jak chránit naši planetu a oslavili jsme Den Země. Na konci měsíce jsme se připravovali na pálení čarodějnic a namalovali jsme moc hezké obrázky. A nyní se již těšíme, že si v květnu užijeme více sluníčka.

Mgr. Jana Grancová

tn_obrazek_19428.jpg